1 lutego w naszym kościele odbył się koncert kolęd.

W koncercie udział wzięły dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Poroninie, którym towarzyszył zespół HOLOF w składzie Krzysztofa Łukaszczyk Hajduk (skrzypce), Wojciech Śliwiński (cymbały), Łukasz Miętus (altówka), Marcin Babiarz (kontrabas), Anna Trebunia Tutka (skrzypce), Stanisław Dorula (skrzypce), Józef Dorula (akordeon) oraz grupa śpiewacza HARNE w składzie Anna Chowaniec, Honorata Jarosz, Joanna Gut-Dorula, Teresa Gut-Siuty, Barbara Polak, Agnieszka Śliwińska.

Maluchy radośnie wyśpiewały najpiękniejsze góralskie oraz tradycyjne kolędy w ludowych aranżacjach, a zespoły HOLOF i HARNE zaprezentowali również kolędy własnego autorstwa inspirowane muzyką ludową z różnych stron Karpat.

Kolędowanie dla Jezuska 2015r.