Z Bratem Albertem na ulicach Poronina - droga krzyżowa

W piątek 7 kwietnia 2017r. odprawiliśmy Drogę Krzyżową ulicami Poronina. W tym roku modliliśmy się na ulicach: Tatrzańskiej i Majerczykówce.

Ksiądz proboszcz Stanisław Parzygnat odczytał rozważania inspirowane przez św. Brata Alberta, które zawarł w obrazie Ecce Homo. Królu niebios, cierniem ukoronowany, ubiczowany, w purpurę odziany, Królu znieważony, oplwany, bądź Królem i Panem naszym tu i na wieki – modlił się Święty od bezdomnych.

Poszczególne grupy parafian: Rodziny, Władze Samorządowe, Strażacy, Służba Liturgiczna, Róże Różańcowe, Młodzież, Dzieci, Siostry Zakonne, Kapłani - nieśli KRZYŻ do kolejnych stacji.

Droga Krzyżowa na Majerczykówce 2017